Big Farm

Založte si vlastní alianci farmářů a staňte se tím nejlepším spolkem na celém serveru! Hra Big Farm od společnosti Goodgame je farmářskou strategií, ve které dostanete do rukou polorozpadlou farmu. Vaším úkolem bude vybudovat krásné, spokojené a prosperující hospodářství.

Příběh je prostý. Strýček George už byl příliš starý nato, aby se sám postaral o farmu. Proto se rodinná rada rozhodla, že ji svěří vám. Strýček z tohoto rozhodnutí nebude zpočátku moc nadšený, ale časem vám začne pomáhat a budete od něj dostávat bonusové úkoly. Úkoly vám budou dávat i jiné postavičky, které zapadají do dějové linie od začátku do konce hry (která ovšem nikdy někončí).

Ze začátku vás hrou bude provázet příjemná slečna, která vám vysvětlí, jak se co dělá. Poté už bude jenom na vás, jak se zhostíte úkolů a budování farmy. Tedy, ne tak docela! Big Farm může hrát i více hráčů společně. Můžete založit alianci farmářů a plnit tak jednotlivé cíle dohromady. Pro tyto alianční úkoly potřebujete věci, které občas dostanete při sklízení plodin, mletí krmiva, pěstování jablek a dalších činnostech na farmě.

Celé prostředí hry je pěkně zpracované v komixové grafice. Navíc na ní vývojáři nepřetržitě pracují, a proto se ve hře stále setkáváte s něčím novým. Pokud vás bavily hry, jako jsou Youda Farmer, Farm Frenzy a jiné farmářské strategie, pak vás určitě bude bavit i Big Farm.

Všechny hospodářské procesy ve hře jsou velmi realistické. Každý zpracovaný produkt většinou slouží pro něco dalšího a až na konci tohoto řetězce získate věc, kterou prodáte za pěkné peníze. Online hra Big Farm od Goodgame uchovává také žebříček všech hráčů. Snadno tak zjistíte, jak si v porovnání s ostatními vedete. Specialitou hry jsou různé soutěže s ostatními online hráči. Můžete s nimi zápasit v prodávání jablek, vyrábění humusu, sbírání pšenice a spoustu dalších aktivit na farmě.

O studiu Goodgame

Studio Goodgame vytváří online hry pro více hráčů. Téměř každou hru hraje aktuálně více než milion hráčů z celého světa, u některých je to dokonce v desítkách milionů. Vytvořili takové herní pecky jako např. Goodgame Empire, Goodgame Mafia, Goodgame Farmer nebo Goodgame Big Farm. V těchto hrách se setkáváte s reálnými hráči a bojujete o první příčky v žebříčcích.